Instagram ploteson ditën tuaj

Tashmë “Instagram” është rrjeti më i përdorur i momentit, i cili ka patur një bujë tepër të madhe që në momentin e krijimit. Pas përditësimit më të fundit të tij tashmë në këtë rrjet social është bërë i mundur edhe ngarkimi videove, siç duket ky mund të jetë suksesi i radhës. Tani më Videove mund

Tashmë “Instagram” është rrjeti më i përdorur i momentit, i cili ka patur një bujë tepër të madhe që në momentin e krijimit.

Pas përditësimit më të fundit të tij tashmë në këtë rrjet social është bërë i mundur edhe ngarkimi videove, siç duket ky mund të jetë suksesi i radhës.

Tani më Videove mund t’u shtosh 13 lloje të ndryshme filtrash. Ashtu si edhe me fotot, përdoruesit kanë mundësi t’i shpërndajnë videot edhe në rrjetet sociale.

Instagram ka tashmë mbi 130 milionë përdorues aktivë. Në fund të fundit, qëllimi fillestar i aplikacionit ishin fotot dhe shndërrimi i tyre në imazhe profesionale për t’u ndarë më pas me miqtë në Facebook, twitter, e-mail dhe tumblr.

/Altin Tufa/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar