Grindje brenda fisit, kushëriri plagos babë e bir

Grindje brenda fisit, kushëriri plagos babë e bir

Dy persona janë plagosur me armë zjarri mbrëmjen e së shtunës. Të plagosurit janë personat me iniciale GJ.Z. dhe R.Z., babë e bir, banorë të fshatit Rrushkull të komunës Sukth në Durrës. Ata janë dërguar për të marrë ndihmën e nevojshme pranë spitalit rajonal të Durrësit. I dyshuari kryesor për ngjarjen mësohet të jetë një

Dy persona janë plagosur me armë zjarri mbrëmjen e së shtunës.

Të plagosurit janë personat me iniciale GJ.Z. dhe R.Z., babë e bir, banorë të fshatit Rrushkull të komunës Sukth në Durrës. Ata janë dërguar për të marrë ndihmën e nevojshme pranë spitalit rajonal të Durrësit.

I dyshuari kryesor për ngjarjen mësohet të jetë një i afërm i familjes. Ngjarja ka ndodhur pas një gridjeje për motive të dobëta mes dy  palëve.

Autori i ngjarjes është larguar në drejtim të paditur ndërsa policia po punon për kapjen e tij.

/Romina Qama/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar