“Gazzetta dello Sport” Kovacic pas 7 ditësh në fushë

“Gazzetta dello Sport”  Kovacic pas 7 ditësh në fushë

I gjithe ambjenti zikalter ka marre fryme thelle pas daljes te rezultateve te testeve qe ju  nënshtrua Mateo Kovacic. Dëmtimi i pësuar dy ditë më parë nuk është shumë i rëndë dhe këtë e konfirmon edhe “Gazzetta dello Sport”,  që jep kohet e rikuperimit: “Dje Mateo Kovacic u eshte nenshtruar testeve qe kane treguar nje

I gjithe ambjenti zikalter ka marre fryme thelle pas daljes te rezultateve te testeve qe ju  nënshtrua Mateo Kovacic.

Dëmtimi i pësuar dy ditë më parë nuk është shumë i rëndë dhe këtë e konfirmon edhe “Gazzetta dello Sport”,  që jep kohet e rikuperimit: “Dje Mateo Kovacic u eshte nenshtruar testeve qe kane treguar nje sforcim ne femurin e kofshes te djathte. Per talentin kroat do te kete nje faze fillestare pushimi per tu kthyer ne fushe brenda 7 ditesh.” – lexohet ne faqet e “Gazzetta dello Sport”.

 

 / Laugert Qosja /

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar