Gati për të provuar “fatin” në Lotarinë Amerikane

Gati për të provuar “fatin” në Lotarinë Amerikane

Burime zyrtare nga Ambasada Amerikane kanë deklaruar hapjen e lotarisë amerikane“DV 2015”, e cila do të nisë më 1 tetor dhe do të mbyllet më 2 nëntor të këtij viti. “Periudha e aplikimit për lotarinë amerikane fillon më datë 1 tetor 2013, ora 18:00 me orën lokale të Shqipërisë dhe përfundon në orën 17:00 të

Burime zyrtare nga Ambasada Amerikane kanë deklaruar hapjen e lotarisë amerikane“DV 2015”, e cila do të nisë më 1 tetor dhe do të mbyllet më 2 nëntor të këtij viti.

“Periudha e aplikimit për lotarinë amerikane fillon më datë 1 tetor 2013, ora 18:00 me orën lokale të Shqipërisë dhe përfundon në orën 17:00 të datës 2 nëntor 2013”, – deklaron Ambasada Amerikane.

Gjithashtu përfaqësues të Ambasadës vënë në dijeni se pas datës 2 nëntor nuk do të pranohet më asnjë aplikim. Tarifa për aplikim nuk do të këtë përveç personave të cilët do të pranohet të merren në intervistë.

/Osman Stafa/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar