Fier, ndalohet i dënuari për drogë

    Shtetasi i shpallur në kërkim për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike është kapur nga policia e Fierit. Nga Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Fier u ekzekutua urdhëri për ndalimin e shtetasit Luftar Xhafa,21 vjec banues në Raskovec. Ndalimi i shtetasit u bë pasi gjykata e Apelit Vlorë e ka dënuar me 4 vjet

droge-1

 

 

Shtetasi i shpallur në kërkim për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike është kapur nga policia e Fierit.

Nga Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Fier u ekzekutua urdhëri për ndalimin e shtetasit Luftar Xhafa,21 vjec banues në Raskovec.

Ndalimi i shtetasit u bë pasi gjykata e Apelit Vlorë e ka dënuar me 4 vjet e 10 muaj burg për veprën penale “Prodhim dhe shitje të narkotikëve” parashikuar në Kodin Penal nga neni 283/2

Përgatiti: E.B

 

 

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar