Edi Rama mbledh kabinetin në selinë e PS

Edi Rama mbledh kabinetin në selinë e PS

Kryeministri i sapo zgjedhur, Edi Rama ka mbledhur sot kabinetin qeveritar në selinë e PS-ës Mbledhja zgjati rreth 30 minuta, ku ministrat nuk kanë preferuar të japin asnjë deklaratë për mediat rreth asaj që është folur në mbledhje. Në këtë takim kanë qënë të pranishëm dhe ministrat e zgjedhur të Lëvizjes Socialiste për Integrim. /Armela

Kryeministri i sapo zgjedhur, Edi Rama ka mbledhur sot kabinetin qeveritar në selinë e PS-ës

Mbledhja zgjati rreth 30 minuta, ku ministrat nuk kanë preferuar të japin asnjë deklaratë për mediat rreth asaj që është folur në mbledhje.

Në këtë takim kanë qënë të pranishëm dhe ministrat e zgjedhur të Lëvizjes Socialiste për Integrim.

/Armela Ago/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar