Tronditet Durrësi: nje i vrarë dhe një i plagosur

Një krim i rrëndë ka ndodhur në Durrës gjatë mbrëmjen e ditës së djeshme ku një person është gjetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur rëndë brenda një makine. Sipas informacioneve paraprake, viktima është Edison Harizaj 39 vjeç dhe i plagosuri Genci Caci 33 vjeç ndaj të  cilëve mendohet të jetë bërë atentat mafjoz Ata janë gjendur

Një krim i rrëndë ka ndodhur në Durrës gjatë mbrëmjen e ditës së djeshme ku një person është gjetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur rëndë brenda një makine.

Sipas informacioneve paraprake, viktima është Edison Harizaj 39 vjeç dhe i plagosuri Genci Caci 33 vjeç ndaj të  cilëve mendohet të jetë bërë atentat mafjoz

Ata janë gjendur  brenda automjetit tip Audi ne lagjen 13 të zonës së plazhit.

Ndërkohë, në Shën Vlash është gjetur një makinë e djegur, e cila dyshohet të jetë përdorur në krim.

Grupi hetimor po punin për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorëve.

tvklan.al

skene_krimi_36404-640x424

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar