Dhurata surprizë e Berishës për Ramën

Të gjithë menduan se Kryeministri akoma në detyrë z.Sali Berisha kishte harruar t’i bënte dhuratë kryeministrit të ardhshëm të vendit, por ja që e kishin gabim! Burime shumë pranë kryeministrit z.Berisha janë shprehut se ai kishte menduar me kohë për dhuratën e z. Rama. Ai kishte porositur një portret të z. Rama në një agjenci 

Të gjithë menduan se Kryeministri akoma në detyrë z.Sali Berisha kishte harruar t’i bënte dhuratë kryeministrit të ardhshëm të vendit, por ja që e kishin gabim!

Burime shumë pranë kryeministrit z.Berisha janë shprehut se ai kishte menduar me kohë për dhuratën e z. Rama.

Ai kishte porositur një portret të z. Rama në një agjenci  fotografike. Z.Berisha zgjodhi një nga fotot më të bukura të z.Rama gjithmonë sipas mendimit të tij dhe jua vuri në një kornizë. Dhurata j’u dërgua z.Rama një ditë pas ditëlindjes meqënëse me 4 korrik ai kishte një ditë shumë të zënëdhe nuk kishte kohë për të marë dhe për të hapur dhuratën.

Mendohet se të njëjtën surprizë do t’i bëjë dhe z.Rama, kur kryemistri akoma në detyrë të largohet nga ky post.

/Shkëndije Curri/      

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar