Celine Dion nxjerr në ankand vilën dhe sendet e saj personale

Celine Dion nxjerr në ankand vilën dhe sendet e saj personale

Këngëtarja e njohur Celine Dion ka nxjerrë në shitje shtëpin e saj në Kanada, që në fakt eështë një vilë përallore. Ajo është e vendosur në një ishull privat dhe ndodhet 15 minuta larg Montreal. Ajo kushton plot 21 milion euro, çmim i larte por nuk duhet harruar se brënda tij janë të përfshira edhe

Këngëtarja e njohur Celine Dion ka nxjerrë në shitje shtëpin e saj në Kanada, që në fakt eështë një vilë përallore. Ajo është e vendosur në një ishull privat dhe ndodhet 15 minuta larg Montreal.

Ajo kushton plot 21 milion euro, çmim i larte por nuk duhet harruar se brënda tij janë të përfshira edhe sendet me vlerë te këngëtares te cilët i ka përdorur ndër vite.

/Jonida Halili/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar