Braçe: Policia i di mirë pronarët e ndërmarrjes “Lazarat”

Braçe: Policia i di mirë pronarët e ndërmarrjes “Lazarat”

Tiranë- Deputeti i Partise Socialiste, Erion Braçe komenton rreth pronarëve të ndërmarrjes “Lazarat” . Braçe shprehet se gjithë jugu e di se në Lazarat ka 7-8 bosë të drogës. Janë pikërisht ata, të cilët drejtojnë organizatat, që japin urdhra dhe ndryshojnë politikën drejtuese të “ndërmarrjes” . Gjatë këtyre ditëve policia ka bllokuar hyrjen dhe daljen

Tiranë- Deputeti i Partise Socialiste, Erion Braçe komenton rreth pronarëve të ndërmarrjes “Lazarat” .

Braçe shprehet se gjithë jugu e di se në Lazarat ka 7-8 bosë të drogës. Janë pikërisht ata, të cilët drejtojnë organizatat, që japin urdhra dhe ndryshojnë politikën drejtuese të “ndërmarrjes” .

Gjatë këtyre ditëve policia ka bllokuar hyrjen dhe daljen e botëve me ujë si dhe ka ndaluar 50 persona.

/Rabihana Halili/

 

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar