Berisha uron Natën e Kadrit: “Nata për të falenderuar Krijuesin”

Berisha uron Natën e Kadrit: “Nata për të falenderuar Krijuesin”

Besimtarët myslimanë që festuan dje Natën e Kadrit kanë marrë një mesazh urimi edhe nga kryeministri në detyrë, Sali Berisha. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook (Fejsbuk) Berisha ka uruar për të gjithë besimtarët myslimanë Natën e Kadrit. “Sonte Nata e Madhe e Kadrit! Të dashur miq, sonte është Nata e Madhe e Kadrit,

Besimtarët myslimanë që festuan dje Natën e Kadrit kanë marrë një mesazh urimi edhe nga kryeministri në detyrë, Sali Berisha.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook (Fejsbuk) Berisha ka uruar për të gjithë besimtarët myslimanë Natën e Kadrit.

“Sonte Nata e Madhe e Kadrit! Të dashur miq, sonte është Nata e Madhe e Kadrit, nata më e veçantë për të adhuruar dhe falenderuar Krijuesin”, ka shkruar ai në profilin e tij zyrtar.

/Romina Qama/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar