Bale: Po mësoj nga më të mirët në Madrid

Bale: Po mësoj nga më të mirët në Madrid

Mesfushori i cili i kushtoi shumë skuadrës së Realit të Madridit shprehet se ëshë i etur të shkëlqejë tek ky ekip dhe beson se prezenca e Cristiano Ronaldos, Ançelotit dhe Zinedine Zidane do të ndikojnë pozitivisht tek ai. “Cristiano është lojtari më i kompletuar dhe unë do të stërvitem me të, të luaj dhe të

Mesfushori i cili i kushtoi shumë skuadrës së Realit të Madridit shprehet se ëshë i etur të shkëlqejë tek ky ekip dhe beson se prezenca e Cristiano Ronaldos, Ançelotit dhe Zinedine Zidane do të ndikojnë pozitivisht tek ai.

“Cristiano është lojtari më i kompletuar dhe unë do të stërvitem me të, të luaj dhe të mësoj nga më i miri. Çdokush ka mendimin e tij, por për mua Cristiano është lojtari më i mirë në botë. E vetmja mënyrë për të arritur suksesin është të kesh një trajner të shkëlqyer dhe një staf teknik të shkëlqyer. Nayrisht që bëhesh lojtar më i mirë në kushtet kur punon me Zidanin”, deklaroi Bale.

Ai pritet të luajë sonte në ndeshjen e parë të Ligës së kampioneve kundër Gallatasarait.

 

/Xhevahir Qardaku/

 

 

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar