Arsenali, 30 milionë euro për Khedira-n

Klubi anglez, Arsenal që është afër transferimit të Alexis Sanchez, duket se nuk do të ndalet vetëm më kaq. Londinezët synojnë që gjatë kësaj verë ta sjellin në “Emirates” edhe mesfushorin e Real Madridit, Sami Khedira. Mediat britanike shkruajnë se drejtuesit e Arsenalit janë të gatshëm t’i ofrojnë Real Madridit 30 milion euro për reprezentuesin

Klubi anglez, Arsenal që është afër transferimit të Alexis Sanchez, duket se nuk do të ndalet vetëm më kaq.

Londinezët synojnë që gjatë kësaj verë ta sjellin në “Emirates” edhe mesfushorin e Real Madridit, Sami Khedira.

Mediat britanike shkruajnë se drejtuesit e Arsenalit janë të gatshëm t’i ofrojnë Real Madridit 30 milion euro për reprezentuesin gjerman.

Khedira duket se gjatë kësaj verë do të ikë nga “Santiago Bernabeu”, dhe pikërisht Arsenali mund të jetë ‘strehimi’ i radhës për mesfushorin gjerman.

/ Dorjan Gjepali /

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar