Apple preferon muajin shtator

Apple preferon muajin shtator

Një nga konkuruesit më të fortë të tregut Smart , Apple do të prezantohet me produktet e reja në muajin shtator. Apple synon të rinovojë të gjithë gamën e produkteve pa hyrë akoma në sezonin e ri. Pritjet për Iphone 5S dhe ipadin e ri presin të marrin përgjigje në shator. Gjithashtu, Apple i ri

Një nga konkuruesit më të fortë të tregut Smart , Apple do të prezantohet me produktet e reja në muajin shtator. Apple synon të rinovojë të gjithë gamën e produkteve pa hyrë akoma në sezonin e ri.

Pritjet për Iphone 5S dhe ipadin e ri presin të marrin përgjigje në shator.

Gjithashtu, Apple i ri iOS 7 pritet të ketë ndryshime të rëndësishme në sistemin operativ.

Pritja më e rëndësishme e ndryshimit është zmadhimimi ekranit pasi e dimë se Apple nuk pëlqen të bëjë ndryshime të tjera fizike.

/Rabihana Halili/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar