4 milion shikime për I’M Alive!

Një tjetër sukses për Elhaidën sapo u regjistrua, klipi i saj  ka marrë mbi 4 milion shikime në kanalin official Eurovision Song Contest në Youtube Jemi në top 3 sepse e para për shikime është Rusia me mbi 6 milion shikime, Azerbaijan me mbi 5 milion shikime dhe Shqipëria me mbi 4 milion shikime. Nesër

Untitled

Një tjetër sukses për Elhaidën sapo u regjistrua, klipi i saj  ka marrë mbi 4 milion shikime në kanalin official Eurovision Song Contest në Youtube

Jemi në top 3 sepse e para për shikime është Rusia me mbi 6 milion shikime, Azerbaijan me mbi 5 milion shikime dhe Shqipëria me mbi 4 milion shikime.

Nesër në mbrëmje në  finalen e madhe Shqipëria do të performojë e parafundin, në vendin e 26.

R.SH

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar