Tiranë, përplaset makina me një motor, 1 i plagosur

Tiranë, përplaset makina me një motor, 1 i plagosur

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në kryeqytet. Një makinë u përplas me një motor dhe për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “1 Maji”. Ndërkohë drejtuesi i motorit, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është dërguar me urgjencë në Spitalin Ushtarak. Ende nuk

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në kryeqytet. Një makinë u përplas me një motor dhe për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “1 Maji”. Ndërkohë drejtuesi i motorit, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është dërguar me urgjencë në Spitalin Ushtarak.

Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e aksidentit, ndërsa policia po punon në vendngjarje.

/Romina Qama/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar