Sulmohet biznesmeni i marrin 1.5 milionë lekë të reja

Sulmohet biznesmeni i marrin 1.5 milionë lekë të reja

Një biznesmen i farmaceutikëve është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur  mëngjesin e sotëm pranë stadiumit ‘Qemal Stafa”, pranë biznesit të tij. Mësohet se Ciprian Kodheli kishte në pronësi një biznes farmaceutiskësh si dhe aksione në disa firma ndërtimi. Burime nga policia e Tiranës bëjnë me dije

Një biznesmen i farmaceutikëve është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur  mëngjesin e sotëm pranë stadiumit ‘Qemal Stafa”, pranë biznesit të tij. Mësohet se Ciprian Kodheli kishte në pronësi një biznes farmaceutiskësh si dhe aksione në disa firma ndërtimi.

Burime nga policia e Tiranës bëjnë me dije se biznesmeni Ciprian Kodheli u sulmua me spray neuro-paralizues në fytyrë nga persona të paidentifikuar, të cilët pasi i morën 1.5 milionë lekë të reja u larguan me shpejtësi.

Policia nis hetimet për zbardhjen e autorëve të kësaj grabitjeje

/Sonila Duka/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar