Shqipëria në heshtje zgjedhore

Shqipëria në heshtje zgjedhore

Shqipëria pas mesnatës të së premtes ka hyrë në heshtje zgjedhore. Pas finalizimit të fushatës elektorale ditën e djeshme, forcat politike dhe kandidatët sipas kodit zgjedhor mbyllën fushatën dhe propagandën elektorale duke pritur datën 23 qershor, ditën e zgjedhjeve. Ditën e dielë pritet që të votojnë rreth 3 milionë e 271 zgjedhës në të gjithë

Shqipëria pas mesnatës të së premtes ka hyrë në heshtje zgjedhore.

Pas finalizimit të fushatës elektorale ditën e djeshme, forcat politike dhe kandidatët sipas kodit zgjedhor mbyllën fushatën dhe propagandën elektorale duke pritur datën 23 qershor, ditën e zgjedhjeve.

Ditën e dielë pritet që të votojnë rreth 3 milionë e 271 zgjedhës në të gjithë vendin.

/Enkeleda Cami/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar