Sarandë/ Gjendet i rrahur dhe në gjendje kome

Sarandë/ Gjendet i rrahur dhe në gjendje kome

Policia e Sarandës ka gjetur mëngjesin e sotëm një 35-vjeçar në gjendje të rëndë shëndetësore. Burri i cili u gjet në një nga rrugët e kryeqytetit ndodhet në gjendje kome dhe po transportohet drejt Spitalit Ushtarak në Tiranë. Nga hetimet e policisë bëhet e ditur se shkak për gjendjen e qytetarit është bërë dhuna fizike.

Policia e Sarandës ka gjetur mëngjesin e sotëm një 35-vjeçar në gjendje të rëndë shëndetësore.

Burri i cili u gjet në një nga rrugët e kryeqytetit ndodhet në gjendje kome dhe po transportohet drejt Spitalit Ushtarak në Tiranë.

Nga hetimet e policisë bëhet e ditur se shkak për gjendjen e qytetarit është bërë dhuna fizike. Nga vezhgimet e bëra rezulton se burri, ende i paidentifikuar, është goditur me sende të rëenda në kokë. Si pasojë ka humbur ndjenjat dhe ka rënë në gjendje kome.

/Romina Qama/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar