Reagon Demi Lovato pas akuzave te Bebe Rexha ne instagram ndaj stilisteve

Reagon Demi Lovato pas akuzave te Bebe Rexha ne instagram ndaj stilisteve

  Disa ditë më parë me anë të një postimi në rrjetin social instagram, këngetarja e njohur Bebe Rexha hodhi akuza të rënda ndaj stilistëve. E shokuar nga pergjigjia e tyre që kishin refuzuar të vishnin atë ne ndarjen e ccmimeve “Grammy” ajo shprehet e indinjuar që kjo shkon pertej preferencave ndaj muzikës që ajo

 

demi lovato

Disa ditë më parë me anë të një postimi në rrjetin social instagram, këngetarja e njohur Bebe Rexha hodhi akuza të rënda ndaj stilistëve.

E shokuar nga pergjigjia e tyre që kishin refuzuar të vishnin atë ne ndarjen e ccmimeve “Grammy” ajo shprehet e indinjuar që kjo shkon pertej preferencave ndaj muzikës që ajo bën apo stilit të saj pasi arsyeja e mospranimit ishin format e saj trupore.

Ajo e ka cilësuar këtë si dekurajim i femrave për të dashur veten dhe ka mbyllur statusin e saj duke thënë qe pavaresisht cdo mase duhet të ndihemi të bukura. Nuk ka vonuar reagimi i Demi Lovatos përmes Tëitter, e cila  ka shprehur dakortësinë e asaj qe Bebe thotë dhe madje e ka vlerësuar për faktin që ka zgjedhur te ngrejë zërin kundrejt këtij fenomeni shqetësues me të cilat femrat e kësaj epoke hasin dita-ditës. “Të dua ty që fole dhe përdore zërin tënd”, – ka shkruar Demi, reagim i cili nuk ishte i pari për të ndaj forcës së femrës.

Me poshtë do të gjeni reagimin e plotë te kengëtares:

https://www.instagram.com/p/Bs58lMqHtrk/

J. Velia

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar