Rama: Do të mbrojmë çdo votë

Rama: Do të mbrojmë çdo votë

Ndërkohë që në të gjithë vendin po vijon numërimi i votave, koalicioni i majtë shprehet optimist për një fitore të thellë. “Thirrja ime për çdo deputet, cdo drejtues e koordinator, numërues të PS dhe aleancën për shqipërinë evropiane, asnjë votë, asnjë votë, nuk duhet të cenohet, duhet të numërojmë cdo votë të respekt të cdo

Ndërkohë që në të gjithë vendin po vijon numërimi i votave, koalicioni i majtë shprehet optimist për një fitore të thellë.

“Thirrja ime për çdo deputet, cdo drejtues e koordinator, numërues të PS dhe aleancën për shqipërinë evropiane, asnjë votë, asnjë votë, nuk duhet të cenohet, duhet të numërojmë cdo votë të respekt të cdo shqiptari, të sigurojmë se cdo votë që zgjedhësit kanë çuar në kutinë e votimit të numërohet dhe të shkojë në atë adresë ku e kanë dërguar, të mbrojmë cdo votë të cdo subjekti zgjedhor të koalicionit tonë”, u shpreh në një deklaratë për shtyp kreu i opozitës, Edi Rama.

/Enkeleda Cami/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar