Perez mohon largimin e Ronaldos

Perez mohon largimin e Ronaldos

Zërat për largimin e Kristiano Ronaldos nga Reali i Madridit janë të shumtë, por presidenti i “mbretërve” mohon gjithçka. Veç rikthimit tek Mançester Junaited, për portugezin interesohen edhe francezët e Paris SG. “Ne kemi një plan të madh për krijimin e një ekipi të madh dhe Kristiano është pikë kyçe e skuadrës. Ne duam të

Zërat për largimin e Kristiano Ronaldos nga Reali i Madridit janë të shumtë, por presidenti i “mbretërve” mohon gjithçka. Veç rikthimit tek Mançester Junaited, për portugezin interesohen edhe francezët e Paris SG.

“Ne kemi një plan të madh për krijimin e një ekipi të madh dhe Kristiano është pikë kyçe e skuadrës. Ne duam të krijojmë një Real të së ardhmes dhe unë do të doja që Kristiano të jetë lojtari më i mirë në botë”, është shprehur presidenti i madrilenëve, Florentino Perez.

Vetë Ronaldo ka pohuar se nuk është më i kënaqur në Madrid, por presidenti Perez mohon largimin e tij.

/Klajdi Lleshi/

 

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar