Murinj-Çelsit: Mos i shit lojtarë Realit

Murinj-Çelsit: Mos i shit lojtarë Realit

Zhoze Murinjo është larguar nga drejtimi i skuadrës Spanjolle, Real Madrid dhe në fillim te muajit qershor mund të rimarrë sërish drejtimin  e skuadrës së çelsit.Por ai nuk ka ndërmend të ketë raporte pozitive me klubin Madrilen për shkak te largimit me shumë polemika. Klubi Madrilen është interesuar per disa lojtarë të çelsit si:Juan Mata,

Zhoze Murinjo është larguar nga drejtimi i skuadrës Spanjolle, Real Madrid dhe në fillim te muajit qershor mund të rimarrë sërish drejtimin  e skuadrës së çelsit.Por ai nuk ka ndërmend të ketë raporte pozitive me klubin Madrilen për shkak te largimit me shumë polemika.

Klubi Madrilen është interesuar per disa lojtarë të çelsit si:Juan Mata, David Luiz, dhe Eshli Kol.Por sapo e ka mesuar këtë “special one” ka komunikuar menjëherë me krerët e çelsit dhe u ka kërkuar atyre të mos largojnë asnjë lojtar pa marrë ai drejtimin e klubit dhe te mos i shesë asnjë lojtar klubit spanjoll.

/Klajdi Lleshi/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar