Merr flakë autoboti në Fier, rrezikohet pika e karburantit

Merr flakë autoboti në Fier, rrezikohet pika e karburantit

Një autobot është përfirë nga flakët paraditen e sotme në Marinëz të Fierit, duke rrezikuar një pikë karburanti që ndodhej aty pranë. Fatmirësisht në autobot nuk gjendej sasi e madhe nafte dhe zjarri ka përfshirë vetëm pikat e zytrës së karburantit. Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur zjarrfikësja, e cila ka mbajtur gjendjen nën kontroll. Policia

Një autobot është përfirë nga flakët paraditen e sotme në Marinëz të Fierit, duke rrezikuar një pikë karburanti që ndodhej aty pranë.

Fatmirësisht në autobot nuk gjendej sasi e madhe nafte dhe zjarri ka përfshirë vetëm pikat e zytrës së karburantit.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur zjarrfikësja, e cila ka mbajtur gjendjen nën kontroll.

Policia ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen, ndërsa dyshohet se zjarri ka rënë nga pakujdesia.

/Rovena Dupi/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar