KQZ cakton sot renditjen e subjekteve

KQZ cakton sot renditjen e subjekteve

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të përcaktojë sot renditjen e subjekteve zgjedhore në fletën e votimit. Në  një deklarate për shtyp, zëdhënësja e KQZ-së, Drilon Hoxhaj, i bëri thirrje të gjitha partive, listat e të cilave janë miratuar nga KQZ-ja, të jenë të pranishme në mbledhje. Zëdhënësja e KQZ-së tha se çdo subjekt zgjedhor që

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të përcaktojë sot renditjen e subjekteve zgjedhore në fletën e votimit.

Në  një deklarate për shtyp, zëdhënësja e KQZ-së, Drilon Hoxhaj, i bëri thirrje të gjitha partive, listat e të cilave janë miratuar nga KQZ-ja, të jenë të pranishme në mbledhje.

Zëdhënësja e KQZ-së tha se çdo subjekt zgjedhor që ka depozituar prezencën nëpërmjet listave shumë emërore të kandidatëve për deputet, dhe janë miratuar nga Komisioni duhet të sigurojë përfaqësuesit ligjorë, për vetë rëndësinë e procesit.

/Adisa Sida/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar