Juventus, oferta e fundit për Zunige 5.5 milion euro

Juventus, oferta e fundit për Zunige 5.5 milion euro

Huan Kamilo Zuniga dwshiron Juven, por në të njëjtën kohë ekziston dhe mundësia që Kolumbiani të qëndrojë te Napoli, duke u parë që presidenti De Laurentis i ka ofruar atij një rinovim. Rinovimi  u afrohet kërkesave ekonomike të mesfushorit, të paktën 2 milionë euro në sezon. Sidoqoftë “zonja e vjetër” nuk do të heqë dorë

Huan Kamilo Zuniga dwshiron Juven, por në të njëjtën kohë ekziston dhe mundësia që Kolumbiani të qëndrojë te Napoli, duke u parë që presidenti De Laurentis i ka ofruar atij një rinovim.

Rinovimi  u afrohet kërkesave ekonomike të mesfushorit, të paktën 2 milionë euro në sezon. Sidoqoftë “zonja e vjetër” nuk do të heqë dorë lehtë nga Zunige, pasi u kanë bërë një ofertë të fundit ditën e djeshmë Napolitanëve, duke ofruar 5.5 milionë euro për të marrë shërbimët e Kolumbianit.

Tani i takon De Laurentis të vlerësojë shifrat.

 

/ Klajdi Lleshi /

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar