Happier, rrjet social vetëm për njerëzit e lumtur

Happier, rrjet social vetëm për njerëzit e lumtur

Facebook dhe Twitter janë rrjetet më të famshme sociale në të cilat njerëzit postojnë çdo gjë që pëlqejnë ose urrejnë, pa ndonjë filtrim të caktuar të përmbajtjes së shpërndarë përmes fotografive, tekstit dhe videove. Por, çfarë nëse jeni duke kërkuar një vend të vetëm për ndarë dhe festuar momentet e vogla të lumturisë në jetë?

Facebook dhe Twitter janë rrjetet më të famshme sociale në të cilat njerëzit postojnë çdo gjë që pëlqejnë ose urrejnë, pa ndonjë filtrim të caktuar të përmbajtjes së shpërndarë përmes fotografive, tekstit dhe videove.

Por, çfarë nëse jeni duke kërkuar një vend të vetëm për ndarë dhe festuar momentet e vogla të lumturisë në jetë? Happier është një biznes i ri me bazë në Boston, i cili ka krijuar një rrjet të ngrohtë social që synon pikërisht këtë.

Happier është menduar të jetë një rrjet i veçant social për postimin e fotografive dhe statuseve për gjërat që i bëjnë njerëzit të jenë të lumtur.

Themeluesit e rrjetit social për përdoruesit e lumtur në internet, Happier kanë thënë se asnjë moment lumturie nuk është i parëndësishëm, ndërsa faqja nuk lejon shpërndarjen e statuseve që krijojnë negativitet.

/Klajdi Lleshi/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar