Fabregas dhe Levandovski i thonë po Junaited

Fabregas dhe Levandovski i thonë po Junaited

Çesk Fabregas dhe Robert Levandovski kanë hapur dritën e jeshile për të kaluar këtë verë tek kampionët e Premierligës, Mançester Junaited. Tabloidi britanik “Daily Mail” shkruan se trajneri Dejvid Mojes i pëlqen shumë dy lojtarët dhe kërkon t’i ketë në ekip që në mes të korrikut, kohë kur do të nisë turneun miqësor në Azi

Çesk Fabregas dhe Robert Levandovski kanë hapur dritën e jeshile për të kaluar këtë verë tek kampionët e Premierligës, Mançester Junaited.

Tabloidi britanik “Daily Mail” shkruan se trajneri Dejvid Mojes i pëlqen shumë dy lojtarët dhe kërkon t’i ketë në ekip që në mes të korrikut, kohë kur do të nisë turneun miqësor në Azi dhe Australi.

Të dy futbollistët kanë shprehur simpatinë e tyre për kampionatin anglez dhe sipas “Daily Mail” janë të gatshëm për të firmosur me Mançester Junaited gjatë ditëve në vijim.

/Dorjan Gjepali/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar