Bulqizë, vdes 22-vjeçari

Bulqizë, vdes 22-vjeçari

Një 22-vjeçar ka humbur  jetën në mënyrë aksidentale, si pasoje e godijes nga një kamion i ngarkuar me dru, në qytetin e Bulqizës. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme teksa i riu ka qenë duke ecur në rrugë, është goditur nga një kamion i ngarkuar me dru në pyll. Viktima  Drilon Qoka, mësohet se ka

Një 22-vjeçar ka humbur  jetën në mënyrë aksidentale, si pasoje e godijes nga një kamion i ngarkuar me dru, në qytetin e Bulqizës.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme teksa i riu ka qenë duke ecur në rrugë, është goditur nga një kamion i ngarkuar me dru në pyll.

Viktima  Drilon Qoka, mësohet se ka qenë duke ecur  kur ndodhi aksidenti. Ai humbi jetën në mënyrë të mënjëhershme nga plagët e rënda.

Sipas hetimeve policore, kamioni që transportonte lëndët drusore devijoi nga rruga, duke bërë që i gjithë materiali të zërë 22-vjeçarin, duke i marë atij jetën.

Policia mbërriti në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

/Najada Fosa/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar