Basha nga Korҫa: Krimi është shumëfishuar

Kreu i partisë Demokratike , Lulzim Basha është shprehur se PD-ja po ngrihet fuqishëm dhe se forcat për këtë ripërtëritje i gjen nga historia. Nga Korҫa kreu i demokratëve ka akuzuar qeverinë duke ju referuar sigurisë në vend, në lidhje me vrasjet që janë dyfishuar dhe ekonominë e familjeve shqiptare që po rrënohet nga dita në

Kreu i partisë Demokratike , Lulzim Basha është shprehur se PD-ja po ngrihet fuqishëm dhe se forcat për këtë ripërtëritje i gjen nga historia. Nga Korҫa kreu i demokratëve ka akuzuar qeverinë duke ju referuar sigurisë në vend, në lidhje me vrasjet që janë dyfishuar dhe ekonominë e familjeve shqiptare që po rrënohet nga dita në ditë.

Basha akuzon maxhorancën se ka ngritur sistemin e gënjeshtrës dhe ka nisur mashtrimin për krimin nën moton; “Jemi mirë, nuk ka ndodhur”, gjithashtu theksoi faktin se si forcë opozitare do të jemi në krye të ҫdo problematike apo revolte popullore.

/Erilda Sulika/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar