• Përfshihet nga flakët fabrika e përpunimit të peshkut në Lezhë

    Përfshihet nga flakët fabrika e përpunimit të peshkut në Lezhë0

    Mëngjesin e sotëm është përfshirë nga flakët fabrika e përpunimit të peshkut në Lezhë. Dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e një shkëndije elektrike. Burime zyrtare bëjnë me dije se shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, punojnë për shuarjen e flakëve. NJOFTIMI Rreth orës 06:30, në dalje të qytetit të Lezhës,

    READ MORE