• Lulzim Basha jep dorëheqjen nga kreu i Partisë Demokratike

    Lulzim Basha jep dorëheqjen nga kreu i Partisë Demokratike0

    Pas më shumë se 8 vitesh në postin e kryetarit të PD ditën e sotme në mbledhjen e kryesisë së Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vendosur të japë dorëheqjen nga posti i kryetarit të partisë. Pas zgjedhjeve lokale të 6 Marsit Partia Demokratike u rendit e treta duke shkaktuar kështu reagime dhe dorëheqje të njëpasnjëshme

    READ MORE