• Kupa e Shqipërisë/ Gjysmëfinalja Partizani – Vllaznia

    Kupa e Shqipërisë/ Gjysmëfinalja Partizani – Vllaznia0

    Përballja e parë gjysmëfinale u luajt sot mes të kuqve të kryeqytetit dhe shkodranëve në stadiumin “Elbasan Arena”, në orën 17:45 e cila u mbyll me një rezultat barazues 0:0. Të dyja skuadrat kërkonin me patjetër korrjen e fitores me përpjekjet e shumta në dy pjesët e lojës. Nga njëra anë shkodranët fituesit në fuqi

    READ MORE