• Protesta e PD, kufizime të qarkullimit në disa rrugë të Tiranës

    Protesta e PD, kufizime të qarkullimit në disa rrugë të Tiranës0

    Mbahet sot protesta e thirrur nga Partia Demokratike. Kjo e fundit iu ka bërë thirrje shqiptarëve prej ditësh për të dalë sot, më 7 korrik, në shesh kundër qeverisjes së kryeministrit Edi Rama. Protesta e paralajmëruar sipas organizatorëve do të nisë në orën 19:00 dhe do të përfundojë në orën 21:00. Policia nuk ka informacione

    READ MORE