• Thoma Strakosha heroi i Lacios

    Thoma Strakosha heroi i Lacios0

    Në ndeshjen e zhvilluar këtë te enjte midis Lacios dhe Interit triumfues dolën bardhë e kaltërit e Romës. Lacialët kaluan në avantazh në minutën e107-të,më pas zikaltërit barazuan me anë te një 11 metërshi të akorduar nga arbitri .Pasi koha e rregullt dhe shtesa dolën me rezultat të barabartë 1-1 skuadrat ju drejtuan 11-metërshave .

    READ MORE