Tiranë, 2 muaj burg për 83-vjeçaren, pështyu nusen e djalit

Tiranë, 2 muaj burg për 83-vjeçaren, pështyu nusen e djalit

Shahin Tushe 83-vjeç  është dënuar me 2 muaj burg se ka ofenduar nusen e djalit dhe e ka pështyrë këtë të fundit në fytyrë. Sipas të pandehur kjo është një çështje familjare e cila nuk duhet të përfundonte në gjykatën e Tiranës. I pandehuri ka treguar se nusja e djalit pretendonte të merrte shtëpinë të

Shahin Tushe 83-vjeç  është dënuar me 2 muaj burg se ka ofenduar nusen e djalit dhe e ka pështyrë këtë të fundit në fytyrë.

Sipas të pandehur kjo është një çështje familjare e cila nuk duhet të përfundonte në gjykatën e Tiranës. I pandehuri ka treguar se nusja e djalit pretendonte të merrte shtëpinë të cilën e kam ndërtuar vetë.

Por nuk thotë këtë nusja e djalit të tij Mirela Tushe sipas saj i vjerri e ka ofenduar  dhe sharë në dhomën e ndenjes dhe më pas e ka pështyrë këtë të fundit në fytyrë.

Drejtësia shqiptare vazhdon çdo ditë e më tepër të na surprizojë me vendimet e saj paradoksale.

/Erina Haxhiu/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar