Elbasan, përplasje fizike mes disa pesonave

Elbasan, përplasje fizike mes disa pesonave

Në orët e para të ditës së enjte ka ndodhur një sherr tek kryqëzimi i Cërrikut në Elbasan. Mes personave ka pasur përplasje fizik dhe përdorim të mjeteve të forta dhe përdorim të armëve të zjarrit të tipit kallashnikov. Gjatë përleshjes një person D.Hasani është dërguar në spital me disa dëmtime në trup. Policia ka

Në orët e para të ditës së enjte ka ndodhur një sherr tek kryqëzimi i Cërrikut në Elbasan.

Mes personave ka pasur përplasje fizik dhe përdorim të mjeteve të forta dhe përdorim të armëve të zjarrit të tipit kallashnikov. Gjatë përleshjes një person D.Hasani është dërguar në spital me disa dëmtime në trup.

Policia ka disur hetimert për zbardhjen  ngjarjes dhe identifikimin e personave të përfshirë në në këtë incident.

/Enkeleda Cami/

objektiv.al
ADMINISTRATOR
PROFILE

Artikuj të ngjashëm

Lini Komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

Të Fundit

Më të Komentuar